Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

V nabídce máme 4 varianty služeb:

PO VLASTNÍ OSE+
NA VLEKU
PO VLASTNÍ OSE
HOT LINE

PO VLASTNÍ OSE+

ať již s Vaším vozem či využitím našeho automobilu je varianta sice časově a organizačně nejnáročnější, ale díky zakoupení převozních značek a jejich registrací přes německý dopravní inspektorát si zejména u privátních prodejců ověříme původ vozu. Nabízíme společnou prohlídku, diagnostiku a přebíráme za Vás vyřizování veškerých úředních záležitostí na dopravním inspektorátu. V ceně je rovněž účast 1 další osoby vybrané kupujícím (např. automechanik popř. člen rodiny).

PO VLASTNÍ OSE

varianta, kdy si klient zajišťuje cestu svým automobilem a naše služba zahrnuje pouze asistenci před koupí vozu a během jeho koupě s prodejcem po telefonu. Tato varianta předpokládá alespoň základní komunikační dovednosti klienta a  schopnost vyřízení organizačních náležitostí na dopravním inspektorátu v Německu.

NA VLEKU

jedná se o variantu, kdy se cesta uskuteční naším vozem s vlekem. U této varianty je předpoklad Vaší účasti. V ceně je rovněž účast 1 další osoby vybrané kupujícím (např. automechanik popř. člen rodiny). Tato varianta se finančně vyplatí na kratší vzdálenosti (viz. ceník) a lze realizovat i mimo otevírací dobu německých úřadů.

HOT LINE

tato služba zahrnuje pouze překladatelské služby a poradenství po telefonu u prodejce či na dopravním inspektorátu v Německu v den nákupu vozidla. Nezahrnuje asistenci při výběru vozu, komunikaci s prodávajícím a rezervaci. Tato varianta předpokládá alespoň základní komunikační dovednosti klienta a  schopnost vyřízení organizačních náležitostí na dopravním inspektorátu.